InfiNet Wireless - InfiMONITOR 

InfiMONITOR, InfiNet Wireless tarafından üretilen ekipmanlar kullanılarak inşa edilen kablosuz ağın sağlığını kontrol eden bir izleme sistemidir.

InfiNet ekibi sadece kablosuz erişim için ekipman üretmiyor, aynı zamanda ürünlerimizin en etkin kullanımı için koşullar yaratan kapsamlı bir ekosistem tasarlamaya çalışıyoruz.

Bu yüzden kablosuz ağların izlenmesi ve merkezi yönetimi ile ilgili görevlerin çözülmesine büyük önem veriyoruz. İzleme sistemi, kablosuz ağdaki değişikliklere zamanında yanıt vermenize, yönetilebilirliğini ve ölçeklenebilirliğini artırmanıza yardımcı olur.

InfiMONITOR izleme sistemi, müşterinin özel altyapısına hem sanal makineye hem de özel sunucuya dağıtılmak üzere tasarlanmış bir dağıtım olarak sağlanır. Yüksek otomasyon seviyesi nedeniyle, sistem lansmanı çok zaman almayacaktır. Kablosuz cihazların otomatik keşif mekanizması, onları bulacaktır ve ekleyecektir. Böylece, InfiMONITOR kurulduktan birkaç dakika sonra kablosuz ağ sağlığı hakkında yeni veriler almaya başlayabilirsiniz.

Kablosuz ağ sağlığının etkin kontrolü için ürün, ağ düğümlerinin ve kablosuz iletişim kanallarının bir liste ve ağ haritası olarak görüntülenmesini sağlar; burada sağlayıcı, aşağıdaki gibi anahtar parametrelerin değerlerini alabilir:

İletişim kanalının kullanım seviyesi.
Ağ düğümünün ve iletişim kanalının mevcut sağlığı.
Veri aktarımı sırasında meydana gelen hataların ve tekrarların seviyesi.
Sinyal seviyesi.
CPU kullanım seviyesi.
InfiMONITOR, yüzlerce ve binlerce ağ düğümünü içeren küçük ve büyük kablosuz altyapının sürekli izlenmesi ve depolanması için optimize edilmiş tüm gerekli yazılım bileşenlerini (işletim sistemi, DBMS, vb.) İçerir.

Şimdi InfiMONITOR dağıtımını indirebilir, ürüne 20'ye kadar cihazı ücretsiz izleme imkanı veren lisans dahildir.

InfiMONITOR Datasheet

Şirket Hakkında

Sizin için yapabileceğimiz bi dünya iş var!


Kullanım Şartları
Gizlilik Politikası
Sık Sorulan Sorular
Site Haritası
Mail Sistemi
Yönetim Paneli

Döviz Kurları

Merkez Bankası Döviz Kurları
Dolar (USD) ->7.1722
Euro (EUR) ->8.5012
Dolar (USD) Efektif ->7.1829
Euro (EUR) Efektif ->8.5140

İletişim

  • Telefon:
    0212 644 0 784(RTH)
  • Eposta:
    info@radioteknoloji.com.tr
  • Adres:
    Çobançeşme Mah. Sanayii Cad. Nish İstanbul Rezidans No:44 B/111 Yenibosna Bahçelievler/İstanbul